fbpx

Zavolejte nám

+420 774 044 343

Napište nám

info@interiery-nemcova.cz

Rekonstrukce

Datum publikování: 12/05/2019

Rekonstrukce

Rekonstrukce ať části nebo celého interiéru je náročnější, než se může zdát. Proto je lepší najmout si bytového architekta, který vás celým procesem provede anebo vše udělá za vás a vy přijdete do nového interiéru. Rekonstrukce s bytovým architektem má pevný řád a smysl jeho práce začíná od návrhu interiéru (tak jak by mohl vypadat až bude rekonstrukce hotová) přes technické výkresy, díky kterým se budou řemeslníci anebo vy orientovat po realizaci díla a předání.  Dále vám zajistí maximální využití prostoru interiéru, tak aby vše mělo své místo a orientace v prostotu byla co nejjednodušší. Rekonstrukce se neobejde bez řemeslníků a tam vám může bytový architekt doporučit své partnery o kterých ví, že jsou osvědčení a může tak zajistit poklidnou realizaci projektu.

 

Ano,stojí peníze

Hlavním argumentem, proč nevyužít bytového architekta je že stojí peníze. A ano bytový architekt opravdu stojí peníze. Ovšem když vezmete v potaz jeho služby a čas který vám a projektu věnuje je k nezaplacení. A to nemluvíme o tom, že vám může ušetřit dosti peněz třeba jen tím, že dohlíží na správný průběh rekonstrukce anebo výběrem správných a kvalitních materiálů nebo kvalitních řemeslníků. A nemluvě o jeho síti partnerů, díky které vám zajistí nižší ceny například za výrobu nábytku a to v pokud možno té nejlepší kvalitě. Dále pokud vám zajištuje kompletní realizaci, tak vás celá rekonstrukce stojí minimum času a bytový architekt bude klidnější, že v něj máte důvěru a celá práce mu půjde pěkně od ruky, ovšem to znamená hned na začátku projektu si musíte vyjasnit několik věcí a shodnout se na podobné vizi a dát si samozřejmě cenový strop se kterým vám rád pomůže a řekne kde přidat a kde ubrat.

Sečteno podtrženo bytový architekt dobrým pomocníkem a rádcem s jeho pomocí se rekonstrukce rychlá a organizovaná. Takže nakonec vám může ušetřit peníze a vy budete rádi, že ho máte.

Z našeho Instagramu
Sledujte nás
[/db_pb_accordion]
Napište nám

9 + 9 =

Kliknutím na tlačítko Odeslat dáváte souhlas se zpracováním Vašich údajů. Data budou použita pouze pro zaslání odpovědi.