fbpx

Zavolejte nám

+420 774 044 343

Napište nám

info@interiery-nemcova.cz

Naše služby

Design interiéru

Design interiéru

Využijte naše služby naplno. Sdělte nám vaše představy a my vytvoříme úvodní návrh interiéru, následně ji s vámi zkonzultujeme (2 konzultace) a dotvoříme váš interiér. Po schválení vzhledu se vrhneme na technickou část (technické výkresy a volba těch správných materiálů) a je to, samozřejmě v případě zájmu vám zařídíme i realizaci a vy tak přijdete do hotového interiéru.

Poradenství

Poradenství

Chcete pouze vybrat dekorace anebo zdokonalit svůj nápad na budoucí interiér? Tak tahle služba je přímo pro vás. Pomůžeme vám vybrat dekorace od koberců až téměř po ručníky do koupelny. A že přeháníme? Tak to ne, protože doplňky dělají z dobrého či pěkného interiér přímo dokonalý interiér. Anebo máte nápad na interiér a chcete ho zdokonalit, tak nám ho řekněte a my vám pomůžeme ho doladit.

Chci se dozvědět více informací

Nemějte strach nás oslovit. Vždy vám rádi a ochotně pomůžeme i poradíme s návrhem vašeho domova. Pro nás platí ,že každý interiér je originál.

Naši partneři

PARKET ATELIER

navšivte web

4Deco

navšivte web

Koupelny Duda

navšivte web

Markhome

navšivte web

Design Out

navšivte web

Z našeho Instagramu
Sledujte nás
[/db_pb_accordion]
Napište nám

14 + 12 =

Kliknutím na tlačítko Odeslat dáváte souhlas se zpracováním Vašich údajů. Data budou použita pouze pro zaslání odpovědi.